Prečo práve naša spoločnosť?


Vitajte!

V nasledujúcich riadkoch sa Vám pokúsime priblížiť to, čo si naši klienti cenia najviac:

Dnešná doba je príliš rýchla na to, aby ste popri svojom podnikaní zvládali aj extrémne prudký nárast povinností voči rôznym inštitúciam. Môžeme to dať najmä za vinu vstupu Slovenska do Európskej únie, podieľajú sa na tom však aj iné eventuality.

Bohužiaľ, ako život, tak aj zákony podliehajú evolúcii, a kto sa nedokáže prispôsobiť životu alebo dobe, zanikne.

Vývoj je to najdôležitejšie, čo dokáže naša spoločnosť poskytnúť Vám, ako svojmu klientovi, ide o najmä o vývoj v poznaní zákonov a ich možností, avšak sú tu aj rôzne drobnosti, ktoré dokážu uľahčiť život nielen Vám, ale aj rôznym inštitúciam, a v neposlednom rade aj našej spoločnosti. Ide najmä o našu spoľahlivosť a dodržiavanie dohodnutých termínov. Čo však ponúkame, to zároveň aj požadujeme.

Ďalej ponúkame viac ako 9-ročnú pracovnú skúsenosť našich pracovníkov a aktuálnu znalosť európskych zákonov.

Ak prenecháte tieto starosti na našu spoločnosť, zvyšný čas môžete venovať svojej podnikateľskej činnosti, čo Vám môže priniesť väčší prínos do Vašej spoločnosti.VÝHODY EXTERNÉHO VEDENIA ÚČTOVNÍCTVA

- Práca kvalifikovanej účtovníčky Vás bude stáť minimálne 800 EUR/mesačne vrátane odvodov, pri externom vedení účtovníctva šetríte minimálne 80 % uvedenej sumy.

- Účtovníčke musíte kúpiť vlastný stôl, stoličku, nábytok, počítač, softvér, to znamená, že ušetríte počiatočné náklady vo výške minimálne 1000 EUR.

- Účtovníčka potrebuje priestor, ušetríte minimálne náklady za prenájom priestorov a energie.

- Účtovníčke musíte platiť školenia a publikácie, ušetríte teda v priemere 50 EUR/mesačne za jej vzdelávanie.
S úctou

Tím spoločnosti RECKON